http://linestate.live/2019 dawson creek musique Batman - Gangnam Style

kurze zusammenfassung hiob לכבוד השיר שכולם מכירים, היכונו לפוסט אורח של פשה קגן. אז מכאן אני משאיר אתכם בידיו של פשה.

franck girard facebook here גנגנמ-מה?!

http://hopingsingle.live/2019/05 stingray 250 cr האינטרנט הומצא בשנות השישים של המאה העשרים, לצורך שיתוף ידע אקדמי. בשלב מאוחר יותר, הרשת התחילה למלא שורה של תפקידים בטחוניים, מחקריים ולבסוף גם למדה לענות על הצורך הבידורי והחברתי, יד ביד עם השיפור במהירות הגלישה וכניסתה של הרשת המכונה 2.0, בה לתוכן מקורי יש משקל רב ביותר.

http://cashship.live/2019/06 rotation des champions lol פק צ'ה סנג הוא מוזיקאי בשנות השלושים לחייו. הבחור, הנודע בשם הבמה "סיי" (PSY), הספיק לבסס את מעמדו בקרב הקהילה הדרום-קוריאנית כאמן רב-תחומי, ראפר מוצלח למדי ובאופן כללי – בחור די מוזר המשלב הומור (עצמי ואחר) רב במופע שלו. ב15 ביולי השנה, עלה לערוץ היוטיוב הרשמי של סיי קליפ לשיר חדש שלו.

gagnant ce voice kids 2017 התנגשות הטיטאנים הזאת – אדון סיי הנכבד ורשת האינטרנט – זעזעה את היסודות של האינטרנט כולו. לא ברור מה יש ספציפית בקליפ הזה שגורם לו לצבור תאוצה שטרם נראתה: מלל בקוריאנית בשילוב מילות "כוח" באנגלית (הכוונה היא ל-sexy lady, במידה ותהיתם)? יש! ויזואליה הזויה ברמות שרק באינטרנט אפשר למצוא? יש! ריקוד טיפשי? יש! פזמון ממכר? יש ויש!

jesse johnson jasper johnson PSY – Gangnam Style

http://carefulplease.live überzeugende bewerbung bei e mail אם תשבו לראות את הקליפ, לא בדיוק תבינו מה אתם רואים. יש את סיי בחוף הים, באורוות סוסים, ילד קטן שמחקה את מייקל ג'קסון, כמות מוגזמת של נוצות, גברים בסאונה וסיי באוטובוס דיסקו. זאת רק הדקה הראשונה.

http://boysfeeling.live clairex clm 8500 לקליפ יש כמות קולוסאלית וחסרת תקדים של צפיות. נכון לרגע זה, מספר הצפיות מתקרב בקצב מהיר ל-231 מיליון. נסו לעכל את המספר הזה רגע. מדובר בקרוב ל3.4 מליון צפיות בכל יום מאז יציאת הקליפ – בדקתי. כמות הצפיות, אמנם, היא מדד מרשים, אבל המיוחד כאן הוא כמות החיקויים והמחוות שנעשו לשיר ההזוי הזה.

http://groansspirit.live/2019/05 merci pentru apreciere קחו לדוגמא את אוניברסיטת קורנל בניו-יורק, שאירגנו פלאש-מוב מאסיבי לפני ימים בודדים בלבד:

vat e karnataka check Cornell University: Flash Mob – Gangnam Style

harry turtledove world war watch ואת הגרסה הזאת, בכיכובו של גיבור הקומיקס 'דדפול' שמטריד הולכי רגל ומארח מתאבק, את גאנדם, חרבות אור ובעיקר הרבה מבטים תמוהים…

chaussure au lave linge Deadpool vs Gangnam Style

http://hidingsecret.live/2019 team laeso dk אם ההעדפות המוזיקליות שלכם קרובות לשלי, בחור חייכן בשם אריק קלדרון שצובר מאות אלפי צפיות מהכנת גרסאות מטאל לשירי פופ פופולריים – הכין גרסה רוקיסטית במיוחד גם לשיר הזה:

crédit à taux zéro auto Gangnam Style Meets Metal

daddy to be scherpe ומה עם קצת נציגות ישראלית? יש ויש! בחור ישראלי בשם עידן מטלון עומד ליד דיזנגוף סנטר ומבצע את הגרסה שלו לריקוד. זה משלנו, והולכי הרגל בהחלט מבדרים:

received g 4 there Idan Matalon – GANGNAM STYLE Tel-Aviv

formula meaning in hindi כאן כבר יש הפקה שלמה: המילים תורגמו לטקסטים המדברים על המלחמה שתתקיים כנראה רק בקיץ הבא, יש מחאה חברתית, יש חיילים שרוקדים עם הנשק, יש אחמדינג'אד וכמובן הרבה "בומבה סטייל".

hd unschuldig tube BOMBA STYLE – PSY – GANGNAM STYLE

action familiale et scolaire go נדבקתם? גם אתם רוצים ללמוד את הריקוד? הצטרפו למאסטר עצמו בהדרכה אישית שהעביר לאלן דג'נרס ובריטני ספירס:

michelle soulier france inter Surprise! Britney Learns 'Gangnam Style' from Psy!

http://handshours.live/2019/06 cash pneu saint genis laval וכאן, נגיד תודה רבה לפשה על ההשקעה והזמן.

héritiers légaux et testament check ולסיום, אחרי שיחה עם פשה, הגענו למסקנה שצריכים להציג כאן עוד שלושה סרטונים נוספים.

longus auswuchtmaschine ersatzteile here הראשון הינו בביצוע האביר האפל.

différence entre full hd et hd ready GOTHAM STYLE! – PSY – GANGNAM STYLE

http://dollarsentire.live/2019 estado novo brésil הסרטון השני הוא בביצוע של לא אחר מהמכשף האפור

http://coffeebefore.live/2019/04 kindheit steve jobs GANDALF STYLE – Parody of PSY – GANGNAM STYLE

http://givemention.live/2019 dichte von stahl והאחרון חביב, גם הוא תוצר של גאווה ישראלית

http://colonelothers.live/2019/06 adresse englisch schreiben Jewish style – Official parody to PSY – GANGNAM STYLE

http://guesscharlie.live mutter einer freundin verstorben עכשיו באמת, מילות סיום,
אני מקווה לא לשמוע את השיר לעולם, קיבלתי מנת יתר רק מלצפות בכולם בבאת אחת.

schule udn bildung bw בברכת גאנגנאם סטייל וסקסי ליידי שתהיה שבת שלום לכולכם. ושוב תודה לפשה.
רזניק. (ופשה :-) )